UUDIS! Light Stax Junior Complete M05006 LED-valgustusega ehitusklotsid

50.00 EUR
 Oled Sa kunagi unistanud, et sinu legodega ehitatud tornidel vilguksid tuled? Või legoautod ja -lennukid ei peaks sõitma pimedas, vaid saaks tuled põlema panna? Ehitad maja, mille akendest võiks paista valgus? Või tahad hoopis ise ehitada endale öölampi? Või lihtsalt lisada mängudele põnevust kustutades tuled ja nautides oma leiutisi hoopis uues võtmes?

Nüüd on Sul see võimalus!

Light Stax ehitusklotsid viivad legomängud hoopis uuele tasemele! Just nimelt, sest need ühilduvad täielikult Lego Duplo klotsidega. Vaja ei ole mingeid ühendusi, juhtmeid - lihtalt aseta alusplaadile kõik teised klotsid ja nendes süttib valgus, millel on 3 režiimi. Pole mingeid piiranguid, pead vaid jälgima, et kõik klotsid oleksid omavahel ühendatud. Iga 15 min järel kustub valgus automaatselt.

Selles komplektis on 34 klotsi. Eriliseks teeb selle komplekti see, et klotse on 3 erineva suurusega. Lisaks on komplektis loomulikult laetav alusplaat ja 1 USB-kaabel (alusplaat töötab nii 3 AAA-patareiga kui ka võib seda USB kaudu laadida). Üks väike alusplaat sütitab sadu ja sadu sellega ahelas olevaid klotse. 

VANUS: alates 3-eluaastast

Küsi infot ja lisatooteid - garanteerime, et nende klotside abil satuvad ka vanemad ja vanavanemad, õdedest-vendadest rääkimatagi LEGO maailmast uude vaimustusse.

SUPERKINGIIDEE väikelapsele igaks elujuhtumiks!
VALI SUURUS: Suuruste tabel
VALI KOGUS: Lisa ostukorvi
LAOKOGUS:1
Küsi lisainfot toote kohta