UUDIS! Light Stax S11103 heli salvestav ja mängiv klots LED-valgustusega ehitusklotsidele

18.00 EUR
Oled Sa kunagi unistanud, et sinu legodega ehitatud tornidel vilguksid tuled? Või legoautod ja -lennukid ei peaks sõitma pimedas, vaid saaks tuled põlema panna, panna need häält tegema? Ehitad maja, mille akendest võiks paista valgus? Või tahad hoopis ise ehitada endale öölampi? Või lihtsalt lisada mängudele põnevust kustutades tuled ja nautides oma leiutisi hoopis uues võtmes?

Nüüd on Sul see võimalus!

Light Stax ehitusklotsid viivad legomängud hoopis uuele tasemele! Just nimelt, sest need ühilduvad täielikult Lego klotsidega. Vaja ei ole mingeid ühendusi ega juhtmeid - lihtsalt aseta alusplaadile kõik teised klotsid ja nendes süttib valgus, millel on 3 režiimi. Pole mingeid piiranguid, pead vaid jälgima, et kõik klotsid oleksid omavahel ühendatud. Iga 15 min järel kustub valgus automaatselt.

Selles komplektis on 1 (4x4x2) klots, millega saab salvestada heli kuni 80 sekundit ja pärast seda siis ette mängida. Selleks, et seda lisaklotsi kasutada, peab sul olema alusplaat, mis paneb kõik teised klotsid tööle. Need on kaasas kõikides komplektides, aga neid saab osta ka eraldi.

Küsi infot ja lisatooteid - garanteerime, et nende klotside abil satuvad ka vanemad ja vanavanemad, õdedest-vendadest rääkimatagi, LEGO maailmast uude vaimustusse.


VALI SUURUS: Suuruste tabel
VALI KOGUS: Lisa ostukorvi
LAOKOGUS:11
Küsi lisainfot toote kohta