Uudis! Bubabloon õhupalli ümbris mummudega

9.90 EUR
Bränd: Bubabloon. Materjal: puuvill. Masinpestav ja -kuivatatav (pesu 30 kraadi, kuivatus madalal temperatuuril)

Õhupalliga mängimine ei ole olnud veel kunagi nii lõbus! Lapsed armastavad neid pehmeid ja hõljuvaid palle üle kõige, küll aga võib õhupalli katkiminek suure pauguga last lausa ehmatada ja hirmutada. Ja lapsevanemana teame isegi, et oleme justkui koguaeg valmis, et kohe-kohe läheb õhupall katki.

Me kõik oleme unistanud õhupallist, mis ei läheks kunagi katki, eks ole? Ka on ju olnud mõttes küsimus, et miks õhupall õues alati ära peab lendama...

Nendele muredele on nüüd lahendus Bubabloon õhupalli ümbriste näol. Jah, lugesid õigesti - selle universaalse õhupalli katte abil võid anda õhupalli kätte juba 4-kuusele ja ei pea muretsema, kui 2-aastane otsustab selle otsas veidi ka ratsutada.

Väidetavalt annab see kate õhupallile lausa 120-kilose kandevõime, kui kasutada BubaBloon® premium õhupalle! Meiegi mõistus tõrgub seda uskumast, aga oma laste ja nende kilodega (max 38 kg) siiski Bubablooni katsed edukalt sooritatud :) ning julgeme soovitada neid ägedaid palle ka teistele lastele ning lastemeelsetele. Kui ka pall peaks katki minema, siis ei pidavat käima sugugi nii kõva pauk, ka jäävad õhupalli tükid palli sisemusse peitu ja ei pea muretsema, et laps need alla neelab ja lämbumisohtu satub.

Vahva kingitus väikelastele (ka suurematele näiteks rannapalliks), kel just nagu kõik olemas. Hea reisile kaasa võtta, palli ju kohvrisse ei pane. Samuti on lastel võimalus lõpuks ometi nüüd toas palli mängida!

Pakis kaasas 3 õhupalli.

Niivõrd uudset asja lihtsalt pead ju proovima! VAHVA ja TASKUKOHANE kingiidee

Youtube video siin:
www.youtube.com/watch


 
VALI SUURUS: Suuruste tabel
VALI KOGUS: Lisa ostukorvi
LAOKOGUS:7
Küsi lisainfot toote kohta