Lillelaps sai loodud lihtsal põhjusel: oma pisitütrele riideid otsides selgus, et täna on Eestis vähe e-poode, mis oleks keskendunud ainult beebi- ja väikelaste riietele pakkudes samal ajal maailmas tuntud brändide riideid soodsate hindadega.

 

Lillelaps on küll väga värske ja väike, küll on aga meie ideed ja eesmärgid põhjalikult läbi mõeldud ja suured. Soovime kasvada ja areneda e-poeks, kust oleks võimalik osta soodsa hinna eest kvaliteetseid ja ilusaid riideid beebidele ja väikelastele ning ka muid väikelastele mõeldud tooteid: alates lutipudelitest lõpetades söögitoolide, kärudeni.

 

Meie kaubavalik kasvab ja muutub pidevalt, seega, kui täna midagi põnevat silma ei hakka, tasub meid mõne aja pärast jälle külastada. 

 

Üllatusena pakub Lillelaps ka tekstiga luttide tellimise võimalust. Lapse nimega või mõne muu vahva tekstiga lutt on lahedaks vahelduseks tavalistele luttidele ning kindlasti meeldejääv kingitus katsikuteks või sünnipäevaks.

 

Meie missiooniks on soov muuta arvamust, et ilusad ja kvaliteetsed lasteriided on Eestis liiga kallid.

Meie visioon on olla personaalse suhtluse ja mitmekülgse ning soodsa kaubavaliku poolest tuntud igas Eestimaa lastega peres.

 

Tere tulemast!