Lillelaps sai loodud lihtsal põhjusel: minu kolme pisitütre riidekapp ei mahuta enam ühtegi rõivaeset, küll aga ei ole vaibunud minu vaimustus pisikeste ja armsate riiete ostu vastu. Lasteriided on minu kirg!


Lillelapse e-pood on küll väike, küll on aga meie ideed ja eesmärgid põhjalikult läbi mõeldud ja suured. Soovime kasvada ja areneda  e-poeks, mida teatakse igas lastega peres eelkõige seetõttu, et meilt tellitud kaup muudab teie päeva tõepoolest imeheaks!

Selle nimel, et klient ostu üle päriselt rõõmu tunneks, töötamegi igapäevaselt,  püüdes leida uusi ja huvitavaid tooteid nii tuntud kui tundmatutelt kaubamärkidelt, järgides hoolikalt hinna ja kvaliteedi suhet.  Oma tootevalikus püüame järjest enam liikuda nende riiete/jalanõude poole, mis on valmistatud nahasõbralikust materjalist ja ei sisalda kahjulikke kemikaale. Meie e-poest ei leia riideid, millel on suurtel kummist piltidel võõrad multikategelased - olgu need siis nii populaarsed kui tahes - järgime pigem klassikalist ja puhast joont.

Erineme teistest e-poodidest veel sellepärast
, et pakume tihti võimalust soetada tooteid ette tellides soodsamalt, pakume kauba vahendusteenust enamikest Euroopa riikidest, me oleme paindlikud tulemaks vastu iga kliendi maksevõimele ning kui on tarvis mingit konkreetset toodet - näiteks lumememmekostüümi - siis aitame teil selle leida. Ühtlasi oleme olnud koostööpartneriteks paljudele lasteaedadele ja tantsukoolidele, kel on tarvis leida piiratud eelarvega ühtne riietus mõneks ürituseks või tantsuks. Palun rõõmustage meid ja andke sellised ülesanded meile!

Meie missiooniks on soov muuta arvamust, et ilusad ja kvaliteetsed lasteriided on Eestis liiga kallid.

Meie visioon on olla personaalse suhtluse ja kvaliteetse ning soodsa kaubavaliku poolest tuntud igas Eestimaa lastega peres.

Lillelaps - ... et iga päev oleks imehea!