Tellimine on lihtne ja mugav. Valides poistele või tüdrukutele, avaneb võimalus siseneda nii uute kui kasutatud riiete kui ka luttide maailma. Menüüst saate valida kui suurele lapsele riideid otsite, seejärel kuvatakse teile kõik kas siis uued või kasutatud tooted (olenevalt eelpool tehtud valikust), mis antud hetkel sellele vanusegrupile on pakkuda. Ka võite sorteerida riideid konkreetse tootegrupi järgi ja valida jällegi vanuse, kui vanale lapsele antud tootekategooriast riideid otsite.

Klõpsake teile huvi pakkuval tootel ja näete toote kohta detailset informatsiooni. Täissuuruses foto nägemiseks klõpsake sellel. Toote kõrval asub kirjeldus ning saate ülevaate laoseisust ja saadaolevatest suurustest. Ostusoovi korral vajutage „lisa ostukorvi”. Ostukorvi sisu on Teil võimalik koguaeg üle vaadata ja muuta ning jätkata ostlemist või asuda tellimust kinnitama.

Alljärgnev tabel on mõeldud Sinu abistamiseks ostuotsuste tegemisel. Lapsed on aga erinevad ja sageli erinevad ka riiete suurused tootjate lõikes. Seepärast võid meie poole alati pöörduda ja paluda riided üle mõõta, kui milleski kahtled. Kasuta selleks toote kõrval olevat võimalust „küsi lisainfot toote kohta”. Vastame 1-2 tööpäeva jooksul. Oleme püüdnud ka ise riietele omistada õiged suurused hoolimata sildil märgitud tähistele.

Suuruste tabel

Vanus SuurusVanusSuurus
0-3 k52-62 5-6 a110-116 
3-6 k62-68 6-7 a 116-122
6-9 k 68-74 7-8 a122-128
9-12 k74-80 8-9 a128-134
12-18 k 80-86 9-10 a134-140
1,5-2a86-92 10-11 a140-146
2-3 a92-98 11-12 a146-152
3-4 a98-104 12-13 a152-158
4-5 a104-11013-14 a158-164ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad MUHV OÜ internetileheküljelt www.lillelaps.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse MUHV OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega  (automaatselt kliendi e-mailile saadetav arve alusel) kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega. Müüja võtab tellimuse täitmiseks peale arve laekumist või erikokkuleppe sõlmimist (tasumine mingil konkreetsel kuupäeval, tasumine kauba üleandmisel sularahas jne).


KAUBA KÄTTETOIMETAMINE JA TASUD

Postitame kauba  tähitud postiga, Post24  või Smart Postiga.   Üldjuhul saab kaup teele pandud samal või järgmisel tööpäeval peale kauba eest tasumist, palume arvestada ka 1-2 tööpäeva kauba transpordiks. Omapoolsetest tähtaegade ületustest ja viivitustest teavitame klienti. Kauba ostmisel tuleb tähelepanu pöörata ka asjaolule, et mõned asjad (näiteks tekstiga lutid) on tellimisel või jõuavad lattu konkreetseks kuupäevaks, aga neid saab juba ostukorvi lisada; sellistel juhtudel postitame kauba selle kirjelduses märgitud kuupäeva või tähtaja piires! Hinnad, kauba kirjeldus ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.


Kauba saatmise eest tasub klient, täna on hinnakirja järgi see tasu 3.50 EUR. Alates 35-eurosest ostust  on transport üle Eesti TASUTA. See tähendab, et postikulu tasume meie! Pärnus on võimalik kaup kätte saada ka käest kätte ning tasuda sularahas. Sel juhul lepime kokku, kus ja millal toimub kauba kättesaamine ning sularahas tasumise soovi korral palume leida võimalikult täpne raha. Kui on soov saada kaup kulleriga koju, tellida välismaale, lihtpostiga vms, siis valige erikokkuleppel ja võtke meiega peale tellimuse kinnitamist koheselt ühendust e-maili teel. Kui olete tellimuse kinnitanud, saadame teile e-maili peale arve.

 

TELLIMUSE TÜHISTAMINE, TAGASTAMINE, PRETENSIOONIDE ESITAMINE

Me tühistame tellimuse, kui 3 tööpäeva jooksul ei tasuta arvet ja ei võeta meiega ka ühendust erikokkulepete osas. Kui olete oma tellimuse tühistamise suhtes jõudnud varem otsusele, oleme tänulikud, kui meid sellest e-maili või telefoni teel teavitaksite, palume sel juhul mainida ka arve number. Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.

Ostjal on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev ning tellimuse nr.) e-maili teel info@lillelaps.ee ning tagastama seejärel meie e-poele tellitud kauba.

Müüja kohustub viivitamatult tagastatud kauba eest kandma raha samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest,  kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul tagastamisavalduse saamisest.  Müüja tagastab kogu Ostja poolt tasutud raha, sh ka kauba kättesaamisega seotud postikulu. Küll aga ei kompenseerita kauba tagasisaatmisega seotud kulusid, kui need ei ületa 10 (kümmet) eurot.
 

Tagastatava kauba peab Ostja meile tagasi saatma viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul tagastamisavalduse saatmisest.  Kaup peab olema originaalpakendis, kandmata ja uutel kaupadel peavad olema sildid küljes.  Kui tagastatav kaup on rikutud või sildid eemaldatud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.  

NB! Kauba tagastusõigus puudub luttide tellimise puhul.

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesi Vabariigi seadustele. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest. Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail. Kaubused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul.