Tellime teile sobivad suurused

Juhul, kui te leiate meie kaubavalikust toote, mis väga meeldib, aga laos ei ole sobivat suurust, siis ei tasu kohe sellest mõttest loobuda, vaid kirjutage meile ja me anname teada, kas antud toodet oleks võimalik tellida ka teie poolt soovitud suuruses. Kasuta selleks mugavat lahendust: "Küsi lisainfot toote kohta".

 

Otsime teile sobivad riided

Mõnikord võib sobiva riideeseme otsimine võtta väga kaua aega. Kui teil on kiire ja ei ole aega, tahtmist või võimalust ise sellega tegeleda, siis tuleb Lillelaps teile appi. Ükskõik, kas vajate odavalt talvekombet, mingit looma- või päkapikukostüümi, lipsu, peoriideid või kingi või hoopis midagi erilist, siis kirjutage meile ja me proovime need asjad leida teile sobiva hinnaga.

 

Aitame teil šopata välismaa netipoodides

Lillelapse kaudu avaneb teil võimalus soetada riideid ka välismaa netipoodidest. Vahendame kõiki Inglismaa ja USA netipoode.  Kindlasti on täna ühed populaarseimaid Next, Tesco, Asda, La Redoute, H&M, Gap, Carter´s, Gymboree, The Children´s place, Disney jne. Tegelikult on poode maailmas nii palju, et meil ei ole mõtet neid siinkohal üles lugeda. Üldiselt peame silmas kõiki suuremaid ja tuntumaid internetikauplusi ja vahendame ka kõike muud, mitte ainult lasteriideid.

Meie kaudu võib julgelt tellida, kuna anname pidevalt informatsiooni, kui kaugel tellimus on ning oleme nõu ja jõuga abiks kõikide probleemide korral, mis võivad pakkide välismaalt tellimisega tekkida. Pakkide kättesaamisega läheb aega Inglismaa puhul 2-3 nädalat ja USA tellimuste puhul kuni 4 nädalat. Tarneaeg pikeneb tavaliselt siis, kui kõiki kaupu pole laos kohe saadaval, sest hinnapakkumises oleme arvestanud ühe Eesti sisese postitamisega ja seepärast ootame ära, kuni kõik tellitud esemed on kohal ja valmis teile edasi saatmiseks.

Meil ei ole mingit konkreetset protsenti või koefitsienti, mis lisandub hinnale. Igal veebipoel on eraldi kohalikud postikulud. Hind sõltub ka sellest, mitu toodet tellite ühest poest või soovite mitmest erinevast poest üksikuid esemeid. Kui palju kaalub kokkuvõttes kogu teie pakk ja mis on paki üldmõõtmed jne.

 

Seega konkreetse hinnapakkumise saamiseks pöördu meie poole:

  • saada meile lingid ja suurused/värvid toodetest, millest olete huvitatud. Ostukorvi sisu lingina ei ole meile nähtav (tuleb eelnevalt salvestada või teha ekraanipilt), H&M-i puhul lingid ei toimi - vajame toote nime ja fotot.
  • seejärel saad Lillelapselt hinnapakkumise
  • kui pakkumine on sobiv, saadate meile oma andmed ja info, kuidas soovite pakki kätte saada
  • väljastame teile arve
  • tellime kauba peale arve tasumist. Tellitava kauba puhul oleme küsinud alati 100% ettemaksu.
  • 2-4 nädala jooksul saad oma tellitud kauba kätte

 

Avarda oma ostuvõimalusi ja küsi meilt hinnapakkumine!